אודותינו

אודות חברת נתיבי יקנעם
חברת ההסעות נתיבי יקנעם נוסדה בשנת 1984, כאשר בד בבד עם התפתחות יוקנעם ופארק התעשייה במהלך שני העשורים האחרונים, החברה הלכה והתפתחה בהתאם לצורכי התושבים והעובדים שבאזור. כיום נתיבי יקנעם נחשבת לחברה מובילה בתחום ההיסעים ולבעלת מוניטין רב, הודות לערכי היסוד לפיהם היא פועלת כבר למעלה מ- 32 שנה: אמינות, מסירות ומקצועיות. 
חברת ההסעות הגדולה בצפון מנוהלת כיום על-ידי יאיר גוזי – בעל ניסיון רב שנים בתחום ההיסעים, אשר צמח בחברה ומילא בה שלל תפקידים, כגון: נהג, סדרן ומנהל קשרי לקוחות עסקי. היכרותו המעמיקה עם הענף והניסיון העשיר באים לידי ביטוי בכל פעילות החברה. לצדו ניצב צוות ההנהלה, המונה עובדים בעלי ותק רב.

 

נבחרת נהגים מנצחת

מי שמאפשר לנתיבי יקנעם להצעיד קדימה את ענף ההסעות באזור הם לא אחרים מאשר הנהגים, המלווים אותה יד ביד כבר שנים רבות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המקצועיות שהם מפגינים, לצד אדיבותם ויחסם הנעים לנוסעים, הפכו לסימן ההיכר של החברה. חשוב לא פחות, כל אחד ואחד מהנהגים עובר הסמכה ייחודית, ונבחן על כללי הבטיחות המחמירים בהתאם לדרישות משרד התחבורה ובאישורו.
כשאתם מזמינים נסיעה מנתיבי יקנעם, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שיעמוד לרשותכם נהג אמין ומסור, שמקפיד תמיד לעמוד בכל כללי הבטיחות ושמכיר את כבישי הארץ כמו את כף ידו. תרגישו נוח לבקש מהנהג בקשות כאלו ואחרות, אשר יהפכו את חוויית הנסיעה למהנה ולקלילה ביותר: יש צורך להגביר את מיזוג האוויר? מתחשק לכם להעביר את הנסיעה עם מוזיקה? זקוקים לעצירת התרעננות? כל בקשה נענית בשמחה!
 

רכבים מאובזרים וחדישים

חברת נתיבי יקנעם מאמינה שנוסעיה זכאים להרגיש נוח בכל נסיעה – מרגע היציאה ועד ההגעה ליעד. לכן, ברשותה כלי רכב איכותיים, ממוזגים ומפנקים, כולל אוטובוסים, מיניבוסים, מידיבוסים ומוניות, המותאמים לנסיעות בכל סדר גודל: 10 מקומות, 14 מקומות, 16 מקומות וכדומה. מגוון הרכבים הרחב מאפשר לה לספק פתרון הולם לכל דרישה – טיולים מאורגנים של בתי ספר, הסעות קבועות של עובדי משרד, הקפצת תיירים לאתרים ברחבי הארץ וכיוצא בזה. כל הרכבים מורשים על-ידי משרד התחבורה ונמצאים תחת פיקוחם האישי של קציני בטיחות ותעבורה מקצועיים.
 

שפע לקוחות מרוצים

נתיבי יקנעם מספקת כבר שנים מענה ברמה הגבוהה ביותר למגוון רחב עד מאוד של לקוחות נאמנים ושבעי רצון, אשר חוזרים להזמין את שירותיה פעם אחר פעם. עם קהל לקוחותיה נמנים: מוסדות חינוך, מפעלים בכל בסדר גודל, עיריות, רשויות מקומיות, מתנ"סים ועוד. כל לקוח, פרטי ועסקי כאחד, נהנה ממחירים הוגנים, שהופכים את חוויית הנסיעה למשתלמת. 

נתיבי יקנעם מזמינה אתכם ליצור קשר להזמנת נסיעה ולקבלת הצעת מחיר.
חייגו 072-3268368 או השאירו את פרטיכם באתר
 ותיענו בהקדם.
 
דילוג לתוכן